Aktualności 2018-2019

wielkanoc1

GAZETKA

MUSZTRA PARADNA Z OKAZJI 100 ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

W ramach obchodów 100-lecia odzyskania Niepodległości przez Polskę nasze przedszkole miało okazję gościć żołnierzy 10 Brygady Logistycznej z Opola, którzy zaprezentowali pokaz musztry paradnej. Wszyscy byliśmy zachwyceni! Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy.

100 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

2

Spotkanie z Żołnierzami! :)

1

08.11.2018 r. o godz. 10.15 odbędzie się

pokaz musztry paradnej

w wykonaniu żołnierzy 10 Brygady Logistycznej z Opola

4

Grupa Pszczółek i Mrówek świętowała Dzień Przedszkolaka na Opolskim Rynku. 20 września opolskie przedszkolaki otrzymały od prezydenta klucze do miasta i rządziły Opolem ;)

Tak świętowaliśmy Dzień Ziemniaka w Naszym Przedszkolu :)

Nasze przedszkole bierze udział w projekcie "Biały ząbek", którym objęte są starsze dzieci.

zabek

WITAMY WSZYSTKIE DZIECI W NOWYM ROKU SZKOLNYM

Wszystkim przedszkolakom powracającym z wakacji oraz dzieciom rozpoczynającym przygodę w naszym przedszkolu życzymy, aby ten rok szkolny przyniósł ze sobą wiele wspaniałych przygód, dziecięcych przyjaźni oraz radości z beztroskiej zabawy. Niech nasze przedszkole będzie dla Was miejscem bezpiecznym, przyjaznym i otwartym na Wasze potrzeby. 23

1