^Back To Top
  
  
  
Get Adobe Flash player

2018/2019

Poznajemy zawod Strażaka

Odwiedzając Komendę Państwowej Straży Pożarnej w Opolu mieliśmy okazję zobaczyć wozy strażackie oraz ich wyposażenie oraz stroje strażaków. Pan strażak opowiedział nam też jak zachować sie w sytuacji zagrażającej bezpieczeństwu. To bardzo ważne wiadomości.

21 lutego- Dzień Języka Ojczystego

21 lutego- Dzień Języka Ojczystego - najlepsza zabawa przy dziełach polskich poetów Juliana Tuwima oraz Jana Brzechwy. Była "Lokomotywa", "Rzepka", "Kaczka dziwaczka" i wiele innych znanych wszystkim dzieciom wierszy.

W TEATRZE

24 stycznia obejrzeliśmy spektakl pt."Królewna Śnieżka" w Teatrze Lalki i Aktora, a w przedszkolu własnoręcznie tworzyliśmy kukiełki :)

Ratujmy Gwiazdkę

Bożonarodzeniowe spotkanie z rodzicami w grupie Żabek. Po występie dzieci dekorowały wraz z rodzicami pierniczki. Radość i uśmiechy dzieci to coś, co lubimy najbardziej :)

NA POCZCIE...

Grupa Żabek odwiedziła Urząd Pocztowy.
Tam dowiedzieliśmy się dużo ciekawostek na temat tej instytucji oraz pracy listonosza. Wysłaliśmy też listy do naszych kolegów i koleżanek z innych przedszkoli w Polsce.

ZOO

18.09.br odwiedziliśmy Ogród Zoologiczny w Opolu. Mieliśmy okazję zobaczyć niespotykane na codzień w naszym kraju zwierzęta i zgłębić wiedzę na temat ich wyglądu i trybu życia.

DRUŻYNA ZET

Dnia 26.09 wybraliśmy się do teatru EKO Studio w Opolu na przedstawienie Drużyna ZET.

Biorąc w nim udział dowiedzieliśmy się jak możemy dbać o nasze środowisko.

BEZPIECZNE POGRANICZE

                Dnia 7.07.2018r. grupa Żabek wzięła udział w Projekcie BEZPIECZNE POGRANICZE, który realizowany jest w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska - Polska. Przedszkolaki zdobyły wiadomości na temat Republiki Czeskiej, zaznajomili się z ich tradycjami i kulturą.

Copyright © 2013. NetCom MBM Rights Reserved.