VII MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS "BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK"

Wielkie gratulacje dla reprezentantów naszego przedszkola w konkursie wiedzy o bezpieczeństwie organizowanym przez Przedszkole Publiczne nr 28 w Opolu. Dzieci z grupy "Pszczółki": Zosia, Frania, Zosia, Bartek, Oskar i Leon zajęli II miejsce! Życzymy dalszych sukcesów.

IMG 5244

IMG 52461

onkurs plastyczny Gratulacje dla Mai, za zajęcie III miejsca w konkursie plastycznym "Pani Jesień na wybiegu".

IMG 5179

Laureatki

6 listopada  odbył się V Festiwal Piosenki i Pieśni Patriotycznej w Przedszkolu Publicznym-Integracyjnym nr 51 w Opolu. Nasze przedszkole reprezentowały Basia i Maja z grupy PSZCZÓŁKI śpiewając utwór ,,Dziewczyna z granatem" autorstwa Kasi Sawczuk.
Dziewczynki swoją postawą i głosem udowodniły, że są wspaniałymi małymi patriotkami, dzięki czemu zdobyły II miejsce w kategorii zespoły!
Serdeczne gratulację dla Basi i Mai.
Życzymy dalszych sukcesów nie tylko wokalnych!

Laureatki konkursu literackiego "Przedszkole - drugi dom". Gratulujemy!

IMG 1428

Prace dzieci z grup Motylki, Żabki oraz Biedronki zostały wyróżnione i nagrodzone w konkursie „Pory roku z segregacją w tle”.

sukcesy

Konkurs plastyczny ,,Projekt kartki świątecznej,,

20190214 202754

Jesteśmy MISTRZAMI OPOLA PRZEDSZKOLAKÓW w piłce nożnej!!! Hura!Hura!Hura!

PP2 Opole mistrz 1

Mróweczka Matyldzia wyśpiewała pierwsze miejsce w konkursie piosenki angielskiej.

PP2 matylda 1

Najlepszy zespół wokalny w Konkursie,, Polskie przeboje w wykonaniu opolskich przedszkolaków" Nasze gratulacje Zosiu,Zuziu i Zosiu!!! ???

IMG 20180426 WA0040

WP 20180427 06 37 45 Pro

Pierwsze miejsce dla Zuzi w konkursie plastycznym na najciekawszą ozobę wielkanocną. Nasze gratulacje Zuzieńko?

zuzia

Gratulujemy kochani i życzymy dalszych sukcesów ??

PP2 gratulacje 1

PP2 gratulacje 2

PP2 gratulacje 3

PP2 gratulacje 4

Nasza Majeczka z grupy „Biedronki” zajęła II miejsce w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym pt. „Mozaikowa pisanka”. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów ! 

IMG 20180409 074412

Nasz ,,Motylek",Kubuś laureatem Konkursu plastycznego ,,EKO CHOINKA".? Gratulacje Kubusiu ???

Maj 2017r. Karolku,gratulujemy wyróżnienia w konkursie plastycznym,,Przytulam,bo lubię"

Maj 2017r. Tymon Klamka, to nasz Laureat Konkursu Plastycznego: ,,Opolska Przygoda Misia Uszatka". Brawo Tymonku!

Maj 2017r. I Miejsce Zuzi Andrzejuk i Wyróżnienie dla Michała Jankowskiego w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym: ,,Smok Wawelski oczami dziecka" Nasze gratulacje kochani!

Kwiecień 2017r. Bartuś zdobywcą I Miejsca w konkursie plastyczno- literackim ,,Moja bajeczka".Buziaki Bartuś

30.03.2017r. Udział naszego Przedszkola w VIII Olimpiadzie Przedszkolaka w PSP21